Digi Sport va transmite ÎN DIRECT toate cele 4 partide de pregătire pe care Steaua le va disputa în cel de-al doilea cantonament al iernii, în Antalya.
Prima partidă a campionilor României va fi împotriva austriecilor de la Sturm Graz. Meciul este în direct pe Digi Sport 1, sâmbătă, 31 ianuarie, de la ora 19.00.
Pregătirea roş-albaştrilor în cantonamentul din Turcia continuă cu meciul împotriva campionilor Bulgariei, cei de la CSKA Sofia, meci transmis în direct pe Digi Sport 1, marţi, 3 februarie, de la ora 18.30. Canalul de sport continuă să difuzeze partidele susţinute de Steaua Bucureşti în direct cu meciul împotriva vicecampionilor Cehiei, cei de la Sparta Praga, vineri, 6 februarie, de la ora 18.30. Turneul de pregătire al campionilor României se termină cu partida de duminică, 8 februarie, împotriva slovenilor de la NK Maribor, transmisă tot în direct, pe Digi Sport 1.
Acest articol este proprietatea Reporter Virtual și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 500 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.
ȚI-A PLĂCUT? DĂ MAI DEPARTE:
TweetETICHETE:
NOTĂ: Vă rugăm să comentați la obiect, legat de conținutul prezentat în material. Orice deviere în afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afișarea de anunțuri publicitare, precum și jigniri, trivialități, injurii aduse celorlalți cititori care au scris un comentariu se va sancționa prin cenzurarea parțială a comentariului, ștergerea integrală sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revine integral autorului comentariului.