Diaspora atacă MAE! 1.000 de secții de vot în străinătate sau mergem în instanță

3:50 pm, 3 noiembrie 2014 • de Comentariile sunt închise pentru Diaspora atacă MAE! 1.000 de secții de vot în străinătate sau mergem în instanță

» Click AICI ca să te abonezi la ȘTIRILE RV pe mail

Federația Asociațiilor de Români din Europa (FADERE) a cerut Ministerului Afacerilor Externe 1.000 de secții de vot pentru românii din diaspora și analizează posibilitatea de a depune plângere penală împotriva ministrului Titus Corlățean, pentru proasta organizare a alegerilor din străinătate.
”Federația asociațiilor de români din Europa, cere Ministerului Afacerilor Externe 1000 de secții de vot pentru românii din diaspora.În urma nenumăratelor reclamații din Republica Moldova în care se sesizează încercări de a vota de două ori, cerem Biroului Electoral Central anularea

MAI MULT, aici » PaginaEuropeana.ro

 

Acest articol este proprietatea Reporter Virtual și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 500 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.

ȚI-A PLĂCUT? DĂ MAI DEPARTE:

 
 
 

ETICHETE:

Votează: Foarte slabSlabMediocruBunFoarte bun (5 voturi, media: 3,40 din 5)
Încarc...

Related Posts

NOTĂ: Vă rugăm să comentați la obiect, legat de conținutul prezentat în material. Orice deviere în afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afișarea de anunțuri publicitare, precum și jigniri, trivialități, injurii aduse celorlalți cititori care au scris un comentariu se va sancționa prin cenzurarea parțială a comentariului, ștergerea integrală sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revine integral autorului comentariului.

Comments are closed.

Scroll to top