Astăzi are loc evenimentul anului în oraşul Caracal: Aura Ţiţirigă, proaspăta demisionară de la şefia ştirilor Antena 3 şi ex-producătoarea lui Marius Tucă Show, se mărită. Naş îi este Marius Tucă, directorul de la Jurnalul Naţional, iar invitatul special este Victor Ponta, preşedintele PSD. Nu mă întrebaţi cu cine se mărită, că habar nu am.
Foto: Reuniunea clasei mele.
Acest articol este proprietatea Reporter Virtual și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 500 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.
ȚI-A PLĂCUT? DĂ MAI DEPARTE:
TweetETICHETE:
NOTĂ: Vă rugăm să comentați la obiect, legat de conținutul prezentat în material. Orice deviere în afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afișarea de anunțuri publicitare, precum și jigniri, trivialități, injurii aduse celorlalți cititori care au scris un comentariu se va sancționa prin cenzurarea parțială a comentariului, ștergerea integrală sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit. Site-ul nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revine integral autorului comentariului.